50 yılı aşkın tecrübe ve birikimimizi etkili üretim süreçleri yaratarak, ürünlerinin her zaman yüksek kaliteli olmasını sağlamak üzere kullanılırız.

Kaymak Bobin ve Masura olarak tamamı TSE standartlarına uygun, çevreye duyarlı ürünler üretip kaliteyi ve ekolojiyi korumaktayız.

Kaymak Bobin ve Masura olarak üretimimizi zamanında teslimat ile tamamlayarak müşterilerimizin memnuniyeti her zaman birincil önceliğimizdir.

1973'den bu güne “müşteri odaklı” hizmet anlayışı, kalite, güven ve başarı hedefiyle Kaymak Bobin olarak; bobin ve masura imalatında değişik ebat ve özelliklerde ürünler üretmekteyiz.

Kaymak Bobin olarak faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde, tecrübe edindiğimiz bilgi birikimi sektörün gelişmesine katı sağlamak için kurumsal belleğimizi sürekli güncellemekte ve başarımızın altında yatan tüm kalite politikamızı ve araştırmalarımızı müşterilerimiz ile paylaşmaktayız. İleri görüşlü üretim anlayışı ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte sektörün lokomotif firmalarından biri olmayı hedeflemekteyiz. Enerjisi yüksek ekibimizle, teknolojinin gereksinimlerini sonuna kadar kullanan şirketimiz, yılların tecrübesi ile sektöre büyük katkılar sunmaktadır.

Misyonumuz

Kaymak Bobin ve Masura olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını her koşulda, mevcut şartlara uyumlu bir şekilde karşılarken modern çağın yenilikçi üretim aşamaları ile üretimde kaliteyi ve bu kaliteli ürerimlerimizi müşterilerimize en doğru bir şekilde ulaştırmak nihayi hedefimiz.

Vizyonumuz

Kaymak Bobin ve Masura markası daima gelişmeyi, mevcut standartlarını sürekli geliştirerek güncellemeyi, her zaman en iyi ve en yeniyi, müşterileri ile buluşturarak sektördeki markasının güvenilirliğini en üst seviyede tutmayı hedefler ve bu doğrultuda sürekli özveri ile çalışır. Kalite ve doğru üründe devamlılık esası ile hareket eden Kaymak Bobin ve Masura, sahip olduğu değerler ile vizyonunu besler ve sürekli kendini güncel tutmak için dur durak bilmeden çalışır.